August Jernberg olja
2012-09-01
144369
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JERNBERG, August (1826-1896): Leende pojke, signerad A. jernberg, olja på pannå, 30x23 cm