Erik Byström olja
2012-09-01
144354
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYSTRÖM, Erik (1902-1988): Interiör, signerad och daterad Erik Byström -38, olja på duk, 42x60 cm
Fläckar, mindre hål