Torsten Renqvist collage
2012-09-02
144345
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RENQVIST, Torsten (född 1924): Komposition, monogramsignerad och daterad T R 65, collage/blandteknik, 65x50 cm