Ferdinand Boberg etsning
Valmis
2012-08-27
144229
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
BOBERG, Ferdinand (1860-1946): Riddarholmskyrkan), signerad Ferdinand Boberg, etsning, 47x63 cm