Anselm Dahl oljemålning
2012-08-27
144194
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Anselm (1897-1964): Insjölandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, 36x57 cm