Karl Momen olja
2012-09-01
144155
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
MOMEN, Karl (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 87, olja på duk, 150x100 cm