Indopersisk akvarell
2012-08-26
144100
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MANUSKRIPTBLAD, indopersisk, akvarellerad jaktscen, textsida a tergo, bladstorlek 32x19 cm
fläckar, lagning