James Coignard etsning
2012-08-25
143895
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
COIGNARD, James (Frankrike, född 1925): Komposition, signerad J. Coignard, färgetsning, 12/39, 30x27,5 cm
Gulnad