Timo Solin collage
2012-08-26
143855
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOLIN, Timo (född 1947): Kärlekspar, signerad och daterad Timo Solin -11, blandteknik/collage, 69x58 cm cm