Leif Robert Eriksson oljemålning
2012-08-24
143773
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIKSSON, Leif Robert (förss 1939): "Ben, sitting, spiror", signerad a tergo L. Robert Eriksson, olja på duk, 73x73 cm