Karl Axel Pehrson färglitografi
2012-08-24
143760
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -89, färglitografi, 380/385, 58x39 cm