Madeleine Pyk färglitografi
2012-08-24
143758
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Komposition, signerad M Pyk, färglitografi, 38x58 cm