Tallrikar i porslin Kina 1700-tal
2012-08-25
143703
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger av bla krabbor, diameter 23 cm
Skador i form av sprickor och nagg