Helmut Newton
2012-08-25
143681
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HELMUT, Newton (1920-2004): "Capri at night" 1977, signerad, offsetlitografi, 35x23 cm