Bertil Wahlberg olja
2012-08-23
143662
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WAHLBERG, Bertil (1923-80): "Vid Korhamnstorg", signerad Walberg, olja på duk, 38x46 cm