Oljemålning Olaf Gulbrandsen

Oljemålning Olaf Gulbrandsen
Oljemålning Olaf Gulbrandsen
Oljemålning Olaf Gulbrandsen
Oljemålning Olaf Gulbrandsen
Oljemålning Olaf Gulbrandsen
Oljemålning Olaf Gulbrandsen

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GULBRANDSEN, Olaf (verksam i Kristiania omkring 1900), fartygsporträtt av Svenska Ostasiatiska Kompaniets ångare "SS Japan", signerad Olaf Gulbrandsen, Kra, olja på pannå, 27x38 cm

143580

2012-09-30