KG Nilsson färglitografi
2012-08-22
143562
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILSSON, KG (född 1942): Komposition, signerad och daterad KG Nilsson 1983, 14/100, färglitografi, 48x79 cm