Karl Höglund litografi
2012-08-20
143445
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): "Dansen", signerad Karl Höglund, HC I/XXIX, litografi, 45x29 cm