Tanka Tibet
2012-08-20
143440
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TANKA, Tibet, välsignad av lama på baksidan med handavtryck, signerad, 104x73 cm
Obetydlig krackelyr