Ardy Strüwer färglitografi
2012-08-20
143424
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STRÜWER, Ardy (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüwer, 4/300, färglitografi, 50x39 cm