Lior Ron Mapp
2012-08-20
143422
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RON, Lior (född 1971): Mapp: "Lior 6", signerade Lior, numrerade 166/250, 250 ex., serigrafier i mapp, 55x85 resp 85x55 cm, bladens namn "Lambretta", "Amarula", "Moonlight", "Pavlova", "Ocean Motion", "Bedtimestories"