Olle Bonnier
2012-08-20
143409
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad O. Bonnier, 16/100, litografi, 38,5x57 cm