Maurice Moberg oljemålning
2012-08-22
143398
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MOBERG, Maurice (född 1923): Sommarfält, signerad Maurice Moberg, olja på duk, 37x54 cm