Maurice Moberg oljemålning
2012-08-21
143393
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MOBERG, Maurice (född 1923): "Bjärelandskap", signerad Maurice Moberg, daterad på baksidan 1993, olja på duk, 41x45,5 cm