Vaser Kina
2012-08-22
143312
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VASER, 5 st, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, höjd 9-15,5 cm
Skador, lagningar