Tallrikar Kina
2012-08-23
143309
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 7 st, porslin, Kina, varierande dekor, diameter 22,5-29 cm
Skador, nagg och sprickor