Lars Norrman akvarell
2012-08-22
143264
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORRMAN, Lars (1915-1979): Kvinnlig modell, signerad Lars Norrman, akvarell, 11x15,5 cm