Orientalisk krigsscen
2012-08-27
143105
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TECKNING, 1800-tal, orientalisk krigsscen, monogramsignerad, daterad 1830, 18x13 cm