Matsalsbord i ek
2012-08-19
143070
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATSALSBORD, på hjultrissor, 1800-tal, alm, höjd 79, 125x122, total längd 180 cm
Sprickor och skador