Oljemålning med hästar
2012-08-17
142979
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, motiv med hästar och fåglar, signerad J Hobson, olja på pannå, 23x27 cm