Porslin Kina
2012-08-16
142861
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TALLRIKAR, 2+1+1 st, BOJAN, porslin, Kina, dekor i emaljfärger, tallrikarnas diameter 22-23,5, bojanens höjd ca 23 cm
Skador, nagg och sprickor