Lennart Rodhe litografi
2012-08-16
142839
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1975, 285/350, färglitografi, 30x40 cm
Smärre fläckar