Peter Dahl färglitografi
2012-08-15
142789
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör med figurer, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 55x41 cm