Oljemålning
2012-08-15
142746
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, otydligt signerad och daterad Lena Pärson -64 (?), olja på duk, 95x120 cm, etikett a tergo Liljewalchs Konsthall