Skålar Kina
2012-08-15
142735
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, diameter 7-11 cm
Slitage, mindre nagg