Oidentifierad konstnär
2012-08-14
142660
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Barn med fågelbo, otydligt signerad, olja på pannå, 67x59 cm
Smärre skada