Charles Sjöholm oljemålning
2012-08-14
142655
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SJÖHOLM, Charles (född 1933): Vid bardisk, signerad C. Sjöholm, olja på pannå, 55x30 cm