Oljemålning 1800-tal
2012-08-14
142603
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OLJEMÅLNING, okänd konstnär, motiv av procession, 1800-tal, 134x162 cm
bleknad, slitage