Urna med lock i famille rose
2012-08-13
142594
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
URNA, med lock, porslin, Kina, 1800-tal, famille rose-färger, höjd 23 cm
Dekor med smärre slitage, glasyrnagg