Yrjö Edelmann färglitografi
2012-08-13
142586
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad Y. Edelmann, 223/250, färglitografi, bladmått 80x60 cm