Sven Lidberg färglitografier
2012-08-13
142584
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009):2 st, Sommarmotiv, signerade och numrerade Sven Lidberg 224/250 resp 199/250, färglitografier, ca 25x20 cm vardera