Bertil Bull Hedlund etsning
2012-08-10
142532
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): "Wienervals 2", signerad Bertil Bull Hedlund, etsning, 34x26 cm