Carsten Regild Neferiti
2012-08-10
142528
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
REGILD, Carsten (1941-1992): Nefertiti, signerad och daterad C. Regild -83, 1/8 , färglitografi, 94x62 cm