Tekanna Kina 1700-tal
2012-08-10
142470
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TEKANNA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, höjd 14 cm
Lagning, skador