Peter Dahl färglitografi
2012-08-09
142438
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistlar: Epistel no. 16 (?), signerad Peter Dahl, färglitografi, 28x41 cm