Birger Birger Ericson oljemålning
2012-08-09
142411
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): Figurer, signerad Birger, olja på duk, 81x150 cm
Dukskada