Ulf Gripenholm färglitografi
2012-08-08
142401
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): "Stadsmiljö", signerad och daterad Ulf Gripenholm 1977, med dedikation "Provtryck till Thelma från ULF 28/11 -77", färglitografi, 50x67 cm