Bestick silver
2012-08-08
142350
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
MATSKEDAR 5 st, silver 1700/1800-tal, TESKEDAR, 5 st, silver delvis 1800-tal
Slitage