Bertil Wahlberg oljemålning
2012-08-07
142251
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WAHLBERG, Bertil (1923-80): Fiskeläge, signerad Wahlberg, olja på duk, 80x65 cm