Bertil Wahlberg oljemålning
2012-08-07
142241
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Sydländskt landskap, signerad Wahlberg, olja på duk, 34x68 cm